Tarkan Ersubaşı

Genel Müdür, Yönetim Kurulu Başkanı

Philip P. MORAN

Uluslararası İş Geliştirme Direktörü

Tarkan, çağrı merkezi endüstrisinde 25 yıllık tecrübeye sahiptir. 2004 yılında telekom, bankacılık, seyahat ve dış kaynak kullanımı sektörlerinde danışmanlık ve teknoloji uygulamaları sunan Procat’i kurdu. 2006 yılında dünyanın en büyük ve en karmaşık Konuşma Tanıma ve Konuşma Doğrulama projelerini gerçekleştiren Speechouse’u kurdu. ardından 2010 yılında Call Center Hotel’i (CCH) kurdu. CCH hem operasyon hem de çağrı merkezi altyapı hizmetleri sunmaktadır. CCH İstanbul ve İzmir’de bulunan 3 lokasyonda toplam 2100 koltuk kapasitesine sahiptir.

 

İskoçya’da Paisley Üniversitesi’nde Ekonomi ve Pazarlama alanında lisans eğitimi gören Philip Moran’ın çağrı merkezi, telekom ve müşteri deneyimi gibi alanlarda 20 yılın üzerinde tecrübesi bulunmakta. 4 yıldan fazla süredir Procat’te çalışan Moran, 2017 yılında Procat International Ltd’nin Genel Müdürü olarak atandı. Philip moran, Procat bünyesine katılmadan önce Aspect, Nortel, NewVoiceMedia ve IT Sonix gibi uluslararası şirketlerde üst düzey yönetici konumunda çalışan Moran, başarılı birçok projeye imza atmıştır.

Taylan Kapan

Ses Teknolojileri Yöneticisi

Ufuk Betiner Önengüt

Kullanıcı Deneyimi / Kullanıcı Arayüzü Tasarımcısı

2008 yılında Speechouse profesyonel hizmetler ekibine katılan Taylan Kapan, Türkiye’nin ilk speaker verification projesini 2009 yılında, dünyanın en çok kullanılan speaker verification projesini ise 2010 yılında gerçekleştirdi. Daha sonra ise Garanti Bankası, Akbank, Turkcell Global Bilgi, Vodafone, Pegasus ve Teknosa gibi firmalara gerçekleştirilen Automatic Speech Recognition, Call Steering, Text To Speech gibi projeleri gerçekleştirdi. Telephony, IVR ve konuşma uygulamalarında 6 yıllık tecrübeye sahip olan Kapan mühendislik fakültesi mezunu olmakla birlikte uluslararası işletmecilik dalında yüksek lisans derecesine ve ileri seviye İngilizce bilgisine sahiptir.

Ufuk Betiner Önengüt, Speechouse’un kurulduğu günden bu yana gerçekleştirdiği tüm gelişmiş konuşma tanıma projelerinde Kullanıcı Deneyimi ve Kullanıcı Arayüzü tasarımcısı (UX/UI designer) olarak görev yapmaktadır. Lisans derecesini Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden alan Önengüt, Nuance Speech University’den aldığı eğitimlerle Managing Speech Projects ve Advanced User Interface Design sertifikalarına sahiptir. Ayrıca, Kullanıcı Deneyimi konusunda dünyada lider Nielsen Norman Group tarafından verilen User Experience Design sertifikasına sahiptir.

Ece Gulistan CAKAR

Konuşma Teknolojileri Mühendisi

İstanbul Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği lisans programı mezunu Ece Gülistan Çakar, 2015 yılından beri Speechouse’da çalışmaktadır. Çeşitli Speech Analytics, Automatic Speech Recognition, Call Steering, Text To Speech, Voice Verification projelerinde sistem analiz ve geliştirme uzmanı pozisyonunda rol almıştır.