Çağrı Yönlendirme (Call Steering)

Hatasız, Düşük Maliyetli Yönlendirme Çözümünüz için Doğal Konuşma Dili Teknolojisi

Özellikle tuşlamalı olan self servis sistemler çoğunlukla karmaşık menü yapılarına sahiptir. Bu da yanlış yönlendirilen çağrıları ve olumsuz müşteri deneyimini oluşturur. Çünkü yanlış yönlendirilen çağrılar zaman kaybına neden olur ve bu da müşterilerin tepkisini doğurur. Çağrı Yönlendirme (Call Steering) çözümümüz tek bir giriş noktasından hatasız, düşük maliyetli çağrı yönlendirme sağlar ve ve tuşlamadan çok daha hızlı işlem yapılmasına olanak tanır. Çağrı Yönlendirme sistemi çağrının başında müşteriyi “Size nasıl yardımcı olabilirim” diye karşılar ve müşteri kendi kelimeleriyle ihtiyacı olan yardımı anlatır. Bunun ardından da müşteri uygun self servis uygulamasına ya da tek bir adımda çağrı merkezi müşteri temsilcisine aktarılır.

Çağrı Yönlendirme (Call Steering) tüm inbound çağrılarınızı yönlendirebilir. “Merhaba, kredi kartı ekstremle ilgili bir sorum vardı” ya da “Banka hesabımla ilgili bir değişiklik yaptırabilir miyim acaba” gibi çok farklı çeşitlilikte istekler gelebilir. Buradan sonra Speak Freely teknolojimiz müşterinin isteğini belirler. Eğer istek belirsiz ise ya da çağrıyı yönlendirmeden önce daha fazla bilgi gerekiyorsa sistem müşteriden isteğiyle ilgili daha detaylı bilgi vermesini ister. Çağrı merkezleri mevcut tuşlamalı ya da konuşma tabanlı IVR sistemlerini Çağrı Yönlendirme sistemi ile güncelleyerek çok büyük miktarlarda maliyet tasarrufu sağlayabilirler.


Hatasız, Düşük Maliyetli ve hızlı Çağrı Yönlendirme

Çağrı Yönlendirme (Call Steering) diğer çağrı yönlendirme sistemlerine göre daha az adımda müşteriyi doğru yere yönlendirir. Konuşma belirsizliğini giderme, sık kullanılan alt menülere kısayollar ve iyi test edilmiş kurtarma stratejileri gibi kanıtlanmış teknolojilerle en iyi müşteri deneyimi sağlanır.

Müşteri Deneyiminizi İyileştirme
Karmaşık tuşlamalı menüleri ortadan kaldırarak ve müşterilere isteklerini kendi kelimeleriyle anlatmalarını sağlayarak mükemmel bir müşteri hizmetleri deneyimine ulaşırsınız.

Çağrı Merkezi Maliyetlerini Düşürme
Çağrı Yönlendirme sistemi çağrı sürelerini kısaltarak, yanlış yönlendirilen çağrıları azaltarak ve tüm çağrı otomasyonu oranlarını iyileştirerek çağrı merkezi maliyetlerini düşürür.

Güvenilir, Kanıtlanmış Bir Teknoloji Kullanımı
Çağrı Yönlendirme çözümümüz network speech alanında önde gelen tanıma teknolojisi olan Nuance Recognizer’ı kullanır. Çözümlerimiz lider IVR platformu sağlayıcıları tarafından kullanım için onaylanmıştır. Ayrıca dizayn ve kurulum sürecini hızlandırmak için araçlar ve teknikler geliştirilmiştir.

Farklı Müşteriler İçin Kullandığınız Telefon Numaralarını Birleştirin
Çok sayıda telefon numarasına gerek kalmadan müşterileriniz tek bir telefon numarasını arayarak doğru yere yönlendirilebilir ve böylece müşterilerinizin “hangi telefon numarasını aramalıyım” sorusuna son vermiş olursunuz.