Hizmetlerimiz

Proje Yönetimi

Kullanıcı Deneyimi Tasarımı

Çözüm Optimizasyonu

Uçtan Uca Çözüm Tasarımı

Projede yer alan şirketlerle kişiler arasında bir köprü görevi görerek sorumlulukların atanması ve izlenmesi, proje adımlarının belirlenen zaman dilimlerinde gerçekleştirilmesinin ve projenin her yönüyle koordinasyonunun sağlanması.

Son kullanıcıların kolayca ve severek kullanacağı arayüzlerin tasarlanması hizmetidir. Bu arayüz, ister bir çağrı merkezinin otomasyon ile işlem yapılan kısmı olsun, ister bir mobil uygulama olsun, ‘doğal konuşma’ içeren herhangi bir arayüz olabilir. Kullanıcı deneyimi tasarımı uzmanlığıyla tasarlanan çözümler, karmaşa yaratıp kullanıcının kafasını karıştırmak yerine, arka planda hissedilmeden çalışarak kullanıcının işini kolaylaştırmaya yarar.

Proje sahibi firmanın, ileri Konuşma Tanıma teknolojilerini kullanarak sunacağı hizmet, son kullanıcının gereksinimlerine en iyi biçimde cevap verecek ve her iki taraf için de en üstün verimliliği sağlayacak şekilde tasarlanır.

Gelişmiş Konuşma Tanıma ve Doğal Konuşma Algılama teknolojilerini kullanan sistemlerde, uygulama tarafından kaydedilen “ses”lerin (diğer bir deyişle, gerçek kullanıcıların sistemle konuşurken söylediklerinin) canlı bir kişi tarafından dinlenip duyulanların bire bir yazılması hizmeti.

Ayrıca aynı dilin çok farklı şekillerde konuşulabildiği gerçeği göz önünde bulundurularak, canlı aramalardan toplanan verilerin analizi ve bu veriler doğrultusunda “Recognizer” olarak adlandırılan algılama motorunda gerekli ayarların yapılarak sistemin sürekli iyileştirilmesi çalışmalarının yürütülmesi.

Müşterilerin taleplerini ve eldeki değerlerini analiz ederek, hedeflenen çözüme ulaşmak için gereken her türlü donanım, yazılım ve diğer gereksinimlerin belirlenmesi, bunların kurulumu, bütünleştirilmesi ve üretime geçirilmesi hizmetleri.